Individuaalne ekskursioon Tallinnas lux rendiautoga koos juhiga

Ekskursioon Tallinna vaatamisväärsuste avastamiseks. Tuleme Teile järele hotelli ning ühe tunni jooksul näitame Teile huvitavaid ja maalilisi vaatamisväärsusi linnas. Pärast sõidutame Teid tagasi hotelli või kesklinna.

Tallinna individuaalse ekskursiooni hind lux rendiautoga Mercedes-Benz koos juhiga ― 49 eur.

Telli

Individuaalne ekskursioon Tallinnas rendiautoga Mercedes-Benz koos juhiga.

Teil on ainult paar tundi vaba aega, kuni teie kruiisilaev peatub Tallinnas? Või soovite näidata linna oma külalistele? Olete tööreisil või pärast ärikohtumisi soovite vaadata linna? Kuidas nii lühikese aja jooksul saada hea ülevaade Tallinnast? Kasutage meie transfeerteenuseid. Tuleme Teile järgi sadamasse või hotelli, ning ühe tunni jooksul näitame Teile huvitavaid ja maalilisi vaatamisväärsusi linnas. Seejärel sõidutame Teid soovitud sihtkohta, olgu see hotell või kesklinn.

Autorent koos juhiga ja transfeeri täisteenus on muutumas järjest populaarsemaks Tallinnas ja kogu Eestis. Tellitud sõiduk tuleb teile järele määratud ajal ning viib teid kiiresti soovitud sihtkohta.

Juhul kui tulite Tallinnasse ärireisile või puhkama ning olete harjunud mugavustega, siis meie eratransfeeri teenused ― täpselt see, mida vajate.

Miks on mõistlik kasutada meie ekskursiooni ja transferi teenuseid Tallinnas?

  1. Te ei pea otsima ja ootama taksot ning muretsema, et see võib hilineda.
  2. Sõidu ajal on Teil võimalus tegeleda vajalike toimetustega, Teie käsutuses on internet.
  3. Professionaalsed autojuhid, kes tunnevad suurepäraselt linna ja teavad, kuidas vältida ummikuid. Te säästate ning ei hoiate kokku aega.

Juhiga autorent, see on mugav, sest see võimaldab sõidu ajal keskenduda vajalikele toimetustele.

Telli individuaalne ekskursioon Tallinnas lux rendiautoga Mercedes-Benz koos juhiga ainult 49 eur eest!